Stránky

neděle 1. prosince 2013

Kdo vyhrál?

Je to tady. Měsíc utekl jako voda a je načase ukončit velkou asijskou giveaway, ve které se sešlo více než 120 soutěžních příspěvků. Wow! Takový zájem jsem opravdu nečekala a mrzí mě, že vás nemůžu podarovat všechny. Až budu ta miliardářka, tak vám to vynahradím, slibuju! :)
Source

Takže kdo to vlastně vyhrál?


Dost bylo průtahů, takže vám slavnostně oznamuji, že random.org přiřknul první balíček čtenářce Evina, která napsala 13. komentář a druhý poputuje k Míši, co líbá včely (aka Kiss a Bee) se 17. komentem. Pošlete mi prosím své adresy do mailu, který najdete v sekci kontakt. Máte na to 5 dní, pokud to nestihnete, bude se muset losovat znova.

Sláva vítězům a vy, co jste nevyhráli, nezoufejte. Jelikož jsem frfňa a na Vánoce dostávám tuny kosmetiky, tuším, další giveaway na obzoru. :)

13 komentářů:

 1. Gratuluju vítězkám, určitě mají radost. :)

  OdpovědětVymazat
 2. gratuluji, a ta Pusheen mi udělala hned lepší den :-)))

  OdpovědětVymazat
 3. Moje první výhra v giveaway, mazec! :) Už jsem ti napsala ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, no neke! Wow, já se taaak mám! Víc takových pondělních rán. DĚKUJU!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jo, zkusím ti občas něco v pondělí posílat častěji. :D

   Vymazat
 5. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší šance na výhru

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovědětVymazat

Jsem moc ráda za vaše komentáře. :)